Witam Czy w tej lampie jest wąż ledowy czy żarówki ?W jaki sposób można wymieniać żarówki w taki razie ?
Nowoczesna lampa LED wisząca koło 20cm minimal iL Mio Fokko 1BXS
Kod produktu: 308504
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesna lampa LED wisząca koło 20cm minimal iL Mio Fokko 1BXS
Elegancka biała lampa LED w stylu nowoczesnym. Prosta, geometryczna forma pierścienia pasuje do pomieszczeń w stylu minimalistycznym. Metalowa prawa wyposażona jest w źródło światła LED o mocy 9W skierowane do dołu. Lampa LED idealnie rozświetli stół jadalny w nowoczesnej kuchni, lub salonie. Wykorzystane najwyższej jakości komponenty zapewnią długi czas eksploatacji a najnowsza technologia LED pozwoli zaoszczędzić dzięki niskiemu zużyciu energii - nawet do 90% mniej!

Gwarancja 24 miesiące.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Główny materiał lampy: | metal |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Wymiary | 20x20x5 cm |
| Napięcie znamionowe: | 220-240V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła światła: | max. 9W |
| ilość lumenów | 600 |
| barwa światła | 3000K barwa ciepła |
| Stopień ochrony produktu: | IP20 |
| kąt świecenia | 140° |
| Dodatkowe funkcje: | regulowana długość przewodu do max 100 cm |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Klasa energetyczna produktu: | A++ do A |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


Emilia