Lampa wisząca LED Vita 327 Milagro biała
Kod produktu: ML327
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED Vita biała 24W.
Lampa wisząca LED Vita 327 Milagro w formie minimalistycznej białej listwy z wymiennym źródłem światła. Lampa daje światło o barwie neutralnej. Doskonale sprawdza się jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Pięknie wygląda również razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję linii świetlnych. Nowoczesna lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja
| Typ lampy | wisząca |
| Model lampy | Vita 327 |
| Główny kolor lampy | biały |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 24W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 122W |
| Wysokość | 60 - 100 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 1680 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

