Lampa wisząca LED Bulb 136 Milagro chrom
Kod produktu: ML136
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED Bulb 136 chrom 15W.
Lampa wisząca LED Bulb 136 Milagro w formie trzech żarówek wypełnionych mieniącymi się drobnymi diodami LED. Diody emitują przyjemne światło o barwie ciepłej. Wymienne źródło światła znacznie wydłuża jej żywotność. Lampa daje światło o barwie neutralnej. Doskonale sprawdza się jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Pięknie wygląda również razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję linii świetlnych. Nowoczesna lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja
| Typ lampy | wisząca |
| Model lampy | Bulb 136 |
| Główny kolor lampy | chrom |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 15W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 93W |
| Wysokość lampy | 60 - 100 cm |
| Szerokość lampy | 58 cm |
| Barwa światła | ciepła 3500K |
| Strumień świetlny | 900 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

