Lampa wisząca JOKER BLACK 5xGU10 MLP1417
Kod produktu: MLP1417
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca JOKER BLACK 5xGU10 MLP1417
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysokoą jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | MLP1417 |
| EAN - kod kreskowy | 5907565914177 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Źródło światła w komplecie | NIE |
| Maksymalna moc/źródło | 5xGU10 |
| Strumień światła | - |
| Barwa światła | - |
| Głębokość | 60 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość | 500-800 mm |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | GU10 |
| Liczba ramion | 5 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

