Lampa stołowa Bello RLT93224-1B klasyczna, glamour czarna Zuma Line
Kod produktu: 003064-001212
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line RLT93224-1B BELLO lampa stołowa klasyczna
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Stabilna okrągła baza lampy Bello podtrzymuje oryginalnie wykonaną nóżkę zwieńczoną dekoracyjnym wisiorem, na który składają się dwa piękne kryształki.
Specyfikacja:
| Seria | BELLO |
| Model | RLT93224-1B BELLO LAMPA STOŁOWA |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Maksymalna moc | 1 x max 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, tkanina, kryształ |
| Kolor główny | czarny, srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 62 cm |
| Średnica klosza | 34 cm |
| Wysokość klosza | 20 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Tkanina
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

