Lampa stołowa Bresso 3xE14 Polux 310538 czarna
Kod produktu: 310538
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Industrialna lampa stołowa Bresso 3xE14 Polux 310552 czarna
Designerska lampa stołowa Bressa to połączenie klasycznego klosza z industrialnym twistem. Czarna drobna, druciana siatka otaczająca dekoracyjne żarówki (nie w zestawie) dodaje całości uroku i zaskoczy swym nietypowym wyglądem miłośników stylu loftowego jak i eklektycznego.
Lampa przystosowana do filamentowych żarówek z gwintem E14, które są idealnym energooszczędnym odpowiednikiem LED dekoracyjnych żarówek retro zwanych również żarówkami Edisona
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa stojąca |
| Model: | Bresso |
| Główny materiał lampy: | metal |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Rodzaj trzonka: | 3x E14 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 3 x 12W LED (brak w komplecie) |
| Szerokość: | 30 x 30 cm |
| Wysokość | 68 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 3 źródła
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

