Lampa podłogowa LED Ray 171 Milagro czarna
Kod produktu: ML171
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa podłogowa LED Ray 171 czarna 36W.
Lampa podłogowa LED Ray 171 Milagro w formie minimalistycznej listwy z wymiennym źródłem światła. Lampa daje światło o barwie neutralnej. Doskonale sprawdza się jako doświetlenie pomieszczenia. Pięknie wygląda razem z innymi lampami LED z kolekcji Ray tworząc większą kompozycję linii świetlnych. Nowoczesna lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym
Specyfikacja
| Typ lampy | lampa podłogowa |
| Model lampy | Ray 171 |
| Główny kolor lampy | czarny piaskowy |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | nowoczesne diody LED SMD |
| Moc | 36W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 179W |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 2520 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Inny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

