Panel LED lampa plafon kwadratowa czarna 24W 4000K 37x37cm
Kod produktu: 013037
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny minimalistyczny plafon LED czarny natynkowy Wilton 24W 4000K (naturalny biały)
Kwadratowy natynkowy plafon LED, panel, oprawa w kolorze czarnym z mlecznym kloszem to sprawdzone rozwiązanie do oświetlenia domów, powierzchni biurowych, ciągów komunikacyjnych, klatek.
Całość przykrywa mleczny klosz, który łagodnie rozprasza strumień świetlny.
Oprawa natynkowa. Szybki i bezproblemowy montaż.
Oprawa posiada 2 letnią gwarancję producenta.
SPECYFIKACJA
| Rodzaj oprawy: | plafon LED |
| Barwa światła: | 4000K (naturalna biała) |
| Strumień świetlny: | 2040 lm |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Moc: | 24W |
| Źródło światła: | moduł LED |
| Kąt rozsyłu światła: | 120° |
| Kolor obudowy: | czarny |
| Materiał obudowy: | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wymiary: | 375x375 mm |
| Wysokość: | 80 mm |
| Współpraca ze ściemniaczem: | nie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Cechy produktu
Atrybuty plafony LED
- kształt oprawy kwadratowa
- źródło światła moduł LED
- źródło światła w komplecie tak
- barwa światła 4000K - neutralna
- kolor dominujący czarny
- materiał obudowy metal
- materiał klosza tworzywo sztuczne
- klasa szczelności IP20
- czujnik ruchu nie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

