Lampa LED Capri czarna poczwórna 4x5W ścienno-sufitowa regulowana
Kod produktu: 308320
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa LED ścienno-sufitowa Capri poczwórna czarna 4x5W.
Nowoczesna LEDowa lampa Capri 4 20W z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa emituje przyjemne światło o barwie ciepłej. Kolor obudowy czarny. Regulowany kierunek świecenia.
Możliwość montażu jako kinkiet ścienny oraz lampa sufitowa.
Lampa idealna do wnętrz klasycznych, w stylu skandynawskim itp.
Specyfikacja
| Typ lampy | lampa ścienno sufitowa |
| Model lampy | Capri 4 |
| Główny kolor lampy | czarny |
| Materiał | stal |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Napięcie produktu | 220-240V ~50/60Hz |
| Moc | 4x5W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 80-100W |
| Barwa światła | ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 4x350lm=1400lm |
| Kąt wiązki światła | 95º |
| Wskaźnik oddawania barw CR | Ra>80 |
| Wymiary lampy | 80 x 10 x 18 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

