Lampa LED Capri biała podwójna 2x5W ścienno-sufitowa regulowana
towar niedostępny
Nowoczesna lampa ścienno-sufitowa podwójna LED Capri 2. Moc - 2x5W. Barwa światła 3000K.
Opis
Lampa LED ścienno-sufitowa Capri podwójna biała 2x5W.
Nowoczesna LEDowa lampa Capri 2 10W z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa emituje przyjemne światło o barwie ciepłej. Kolor obudowy biały. Regulowany kierunek świecenia.
Możliwość montażu jako kinkiet ścienny oraz lampa sufitowa.
Lampa idealna do wnętrz klasycznych, w stylu skandynawskim itp.
Specyfikacja
| Typ lampy | lampa ścienno sufitowa |
| Model lampy | Capri 2 |
| Główny kolor lampy | biały |
| Materiał | stal |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Napięcie produktu | 220-240V ~50/60Hz |
| Moc | 2x5W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 60W |
| Barwa światła | ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 2x350lm=700lm |
| Kąt wiązki światła | 95º |
| Wskaźnik oddawania barw CR | Ra>80 |
| Wymiary lampy | 40 x 10 x 18 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |