Lampa gipsowa wisząca Casa GU10 biała
Kod produktu: KRCA
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa gipsowa wisząca Casa E27 biała
Lampa gipsowa geometryczna biała idealnie nadająca się do wnętrz w stylu industrialnym, minimalistycznym i betonowym. Dzięki trzonkowi GU10 w łatwy sposób dobierzesz źródło światła o odpowiedniej temperaturze barwowej i mocy.
Wykonanie lampy z gipsu pozwala na pomalowanie jej na dowolny kolor. Dopasuj lampę do swojego wnętrza.
Gwarancja 24 miesiące.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Główny materiał lampy: | gips |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Napięcie znamionowe: | 220-240V |
| Rodzaj trzonka: | E27 |
| Moc źródła światła: | max 25W |
| Stopień ochrony produktu: | IP20 |
| Średnica: | 180 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Klasa energetyczna produktu: | A++ |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

