Simon Aquarius łącznik świecznikowy bryzgoszczelny 10AX IP54 biały
towar niedostępny
Opis
Simon Aquarius łącznik świecznikowy bryzgoszczelny 10AX IP54 biały
| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon Aquarius |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | łącznik świecznikowy bryzgoszczelny |
| KOLOR | biały |
| TYP PRODUKTU | kompletny produkt |
| PRĄD ZNAMIONOWY ŚWIETLÓWKOWY | 10 AX |
| NAPIĘCIE ZNAMIONOWE | 250 V |
| RODZAJ PODŁĄCZENIA / TYP ZACISKU | zaciski śrubowe |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP54 |
| PODŚWIETLENIE | nie |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| NADRUK/PIKTOGRAM | Brak |
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, ABS, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | naturalne |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | błyszczący |
| SPOSÓB MONTAŻU [ETIM] | montaż natynkowy |
| SPOSÓB MOCOWANIA | wkręty (np. do puszki) |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 70 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 60 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 48 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ WBUDOWANIA | 0 mm |
| METODA EKSPLOATACJI/SPOSÓB DZIAŁANIA | klawisz kołyskowy |
| ILOŚĆ KLAWISZY / DŹWIGNI | 2 |
| UKŁAD POŁĄCZEŃ | Łącznik 2x1-biegunowy (bistabilny) |