Łącznik świecznikowy biały Simon AKORD
towar niedostępny
Opis
Łącznik świecznikowy biały 10AX AW5/11
| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon Akord |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | łącznik świecznikowy |
| KOLOR | biały |
| TYP PRODUKTU | kompletny produkt |
| PRĄD ZNAMIONOWY ŚWIETLÓWKOWY | 10 AX |
| NAPIĘCIE ZNAMIONOWE | 250 V |
| RODZAJ PODŁĄCZENIA / TYP ZACISKU | zaciski śrubowe |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP20 |
| PODŚWIETLENIE | opcjonalne, niedołączone |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| NADRUK/PIKTOGRAM | Brak |
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | naturalne |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | błyszczący |
| SPOSÓB MONTAŻU [ETIM] | montaż podtynkowy |
| SPOSÓB MOCOWANIA | pazurki / wkręty |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 80.5 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 90 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 37,5 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ WBUDOWANIA | 24,5 mm |
| METODA EKSPLOATACJI/SPOSÓB DZIAŁANIA | klawisz kołyskowy |
| ILOŚĆ KLAWISZY / DŹWIGNI | 2 |
| UKŁAD POŁĄCZEŃ | Łącznik 2x1-biegunowy (bistabilny) |