Łącznik schodowy biały Simon AKORD
Kod produktu: AW6/11
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Łącznik schodowy biały 10AX AW6/11
| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon Akord |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | łącznik schodowy |
| KOLOR | biały |
| TYP PRODUKTU | kompletny produkt |
| PRĄD ZNAMIONOWY ŚWIETLÓWKOWY | 10 AX |
| NAPIĘCIE ZNAMIONOWE | 250 V |
| RODZAJ PODŁĄCZENIA / TYP ZACISKU | zaciski śrubowe |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP20 |
| PODŚWIETLENIE | opcjonalne, niedołączone |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| NADRUK/PIKTOGRAM | Symbol „schody” |
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | naturalne |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | błyszczący |
| SPOSÓB MONTAŻU [ETIM] | montaż podtynkowy |
| SPOSÓB MOCOWANIA | pazurki / wkręty |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 80.5 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 90 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 37,5 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ WBUDOWANIA | 24,5 mm |
| METODA EKSPLOATACJI/SPOSÓB DZIAŁANIA | klawisz kołyskowy |
| ILOŚĆ KLAWISZY / DŹWIGNI | 1 |
| UKŁAD POŁĄCZEŃ | Łącznik schodowy (bistabilny) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

