Kontroler RGB muzyczny z pilotem, taśma LED w rytm muzyki
Kod produktu: ID-2066
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Ledy w rytm muzyki - muzyczna taśma LED
Kontroler taśm RGB muzyczny z pilotem zdalnego sterowania. Sterownik wyposażony w mikrofon, który pozwala taśmie LED świecić w rytm muzyki, reagować na głos czy instrumenty muzyczne. Muzyczny sterownik LED posiada kilka trybów czułości pracy i wg. ustawień może reagować na dźwięki wysokie bądź niskie. Sterownik można wykorzystać również jako tradycyjny kontroler zarządzania taśmą LED. Pozwala na zmianę kolorów, zmianę jasności, wyzwalania efektów świetlnych z definiowaniem ich szybkości itp.
Idealna propozycja do oświetlenia tylnego telewizorów (na wzór Ambi Light) pozwalająca stworzyć magiczny efekt w każdym wnętrzu
Sprawdź również kontrolery RGBW oraz ściemniacze LED.
Specyfikacja
| Model | 2066 |
| Napięcie zasilania | 12V-24V |
| Prąd max. | 6A dla 12V |
| Moc | 72W dla 12V |
| Moc maksymalna (chwilowa) | 72W |
| Gniazdo zasilania | dc 2.1/5.5 |
| Zasięg pilota | do 10 m (w otwartej przestrzeni) |
| Wymiar pilota | 84 x 51 x 6 mm |
| Wymiary odbiornika | 50 x 22 x 35 mm |
| Dodatkowe funkcje | Power of Memory- pamięć ostatniego ustawienia przy zaniku zasilania. |
| Zasilanie | bateria-w komplecie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE RoHS |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

