Kontroler do taśm LED RGB mini z pilotem radiowym 5-24V
Kod produktu: ID-2079
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Sterownik do taśm LED RGB mini z pilotem radiowym RF 17 przycisków. Bardzo małe wymiary.
Sterownik RGB z pilotem do taśm LED o bardzo małych wymiarach to idealna propozycja do sterowania oświetleniem wielokolorowym.
Dzięki kontrolerowi LED RGB mini wydobędą Państwo z taśmy RGB magię barw. Ponadto pilot sterujący pozwala na ściemnianie i rozjaśnianie taśmy LED, ustawienie częstotliwości jej migania, czy prędkości zmiany barwy.
Mini sterownik przy maxi możliwościach:
- 20 statycznych kolorów do wyboru w tym zdefiniowany na pilocie kolor biały.
- 19 dynamicznych trybów
- 8 poziomów jasności
- 10 poziomów prędkości
- podstawowe kolory zdefiniowane na pilocie.
Sterownik współpracuje z taśmami LED RGB:
- 30 SMD 5050 7.2W
- 150 SMD 5050 36W
- 60 SMD 5050 14.4W
- 300 SMD 5050 72W
oraz z modułami LED RGB (m.in Samsung, LG, Cree)
SPECYFIKACJA
| Model | 2079 |
| Napięcie zasilania | 12V-24V |
| Prąd max. | 6A dla 12V |
| Moc | 72W dla 12V |
| Moc maksymalna (chwilowa) | 144W dla 12V |
| Gniazdo zasilania | dc 2.1/5.5 |
| Częstotliwość zdalna | 433,92 MHz |
| Zasięg pilota | 10m (do 20m w otwartej przestrzeni) |
| Możliwość schowania odbiornika | TAK- odbiornik komunikuje się z pilotem przez płyty KG, płyty meblowe itp. |
| Dodatkowe funkcje | Power of Memory- pamięć ostatniego ustawienia przy zaniku zasilania. |
| Zasilanie | bateria-w komplecie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE RoHS |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

