Perfektmarket Olsztyn, dystrybutor - Simon 100 — funkcjonalność, wygoda, design
Perfektmarket Olsztyn, dystrybutor - Simon 100 — funkcjonalność, wygoda, design

Funkcjonalne sterowanie światłem dzięki, któremu zaoszczędzisz energię. Zintegrowane funkcje, nowoczesność
i design. Jesteśmy dystrybutorami osprzętu elektroinstalacyjnego Simon 100, który wyróżnia się nowoczesną technologią i cieszy bardzo dobrą opinią. 

gniazdka simon 100

Wnętrza to nie tylko styl, meble i dodatki, lecz także elementy elektroniczne. Projektanci i inwestorzy dokładają wszelkich starań, by elementy oświetlenia czy ogrzewania również prezentowały się elegancko i estetycznie. Kontakty i włączniki mogą uzupełniać całą aranżację. Dobierając osprzęt simon  warto pamiętać o jego niepowtarzalnym stylu i kolorystyce, które dają szerokie możliwości aranżacyjne. Inwestując w produkty dobrej jakości, warto pamiętać, że praktyczne elementy elektryczne Simon cieszą się bardzo dobrą opinią od wielu lat.

Firma Kontakt Simon

Kontakt-Simon SA to firma, której historia sięga ubiegłego stulecia. Początkowo produkcja skupiała się na sprzęcie instalacyjnym, opornikach i regulatorach, a także miernikach elektrycznych. Z czasem pojawiły się kolejne artykuły, które systematycznie poszerzały ofertę. Zmieniała się nazwa firmy, sposób zarządzania i asortyment. Natomiast od 2005 roku firma istnieje pod nazwą KONTAKT-SIMON SA. Obecnie wyposażenie elektryczne, które znajduje się w katalogu, wyróżnia się niespotykaną wręcz trwałością i możliwością tworzenia zestawów. Cechuje się też oryginalnym designem. Na każdym etapie produkcji Simon stawia na wysoką jakość materiałów, precyzyjne wykonanie, bezpieczeństwo i estetykę. Firma nastawiona jest na ciągły rozwój, dlatego systematycznie poszerza ofertę i wzbogaca ją o nowe serie produktów. Olbrzymim sukcesem okazało się wprowadzenie na rynek serii Simon. Wyróżnia się ona bowiem nowoczesną technologią "ubraną" w nieszablonową oprawę i szeroko rozbudowaną ofertę produktową, która wnosi do pomieszczeń poczucie stylu i komfortu.

kontakt simon 100

Produkty elektryczne Simon — technologia dla Ciebie

System Simon iO to możliwość zarządzania elektrycznością w sprawny i łatwy sposób. Simon 100 należy do pierwszej serii, której obsługa jest w pełni zintegrowana z powyższym systemem. Pozwala to na łączenie zarówno przestrzeni, jak i samych urządzeń iO bez konieczności modyfikowania samej instalacji. Od kilku lat na ryku pojawiają się inteligentne rozwiązania, dzięki którym włączanie lub wyłącznie urządzeń może odbywać się zdalnie, za pośrednictwem jedynie Smartfona. Simon daje możliwość wprowadzenia technologii do dowolnego miejsca, natomiast sama obsługa jest uproszczona do minimum.

Sprawdź też- najnowszą ofertę.

Wygląd serii osprzętu Simon.

Czy gniazdka elektryczne i kontakty mogą być uzupełnieniem wystroju wnętrza?

Simon to nie tylko funkcjonalność, ale i elegancki styl. Projektanci firmy umiejętnie łączą funkcjonalność osprzętu z wyglądem, co pozwala na znalezienie produktów, które idealnie będą pasowały do konkretnego pomieszczenia. Kolorystyka, estetyczne wykończenie i wysoka jakość wykorzystanych materiałów to konsolidacja, która zachwyci każdego. Asortyment Kontakt Simon umożliwia dopasowanie osprzętu do już istniejącego wystroju bądź też do planowanych w danych wnętrzach zmian. Simon oferuje osprzęt, który obejmuje między innymi gniazdka elektryczne, łączniki, bogaty wybór kontaktów elektrycznych i wiele innych elementów osprzętu elektrycznego, co pozwala na stworzenie całego zestawu. 

Osprzęt elektryczny Simon — stwórz własną kompozycję.

Osprzęt elektryczny Simon wyróżnia się przede wszystkim wysokim stopniem bezpieczeństwa. Dla producenta Kontakt Simon jest to sprawa priorytetowa. Dlatego na każdym etapie produkcji, począwszy od projektów, sprawdza się nie tylko materiały, z jakich powstaje osprzęt elektryczny, ale przede wszystkim pilnuje się sposobu łączenia elementów, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, przy jednoczesnym ułatwieniu obsługi. Świadomość konsumencka też jest na coraz wyższym poziomie. W związku z tym liczy się funkcjonalność, bezawaryjność, jakość i oczywiście design. Dlatego gniazdka elektryczne Simon wyglądają jak element dekoracyjny, a nie praktyczne wyposażenie pomieszczenia.

Simon serii Simon — czyli Simon 100.

Funkcjonalność to słowo klucz w nowoczesnych budynkach. Ogrom technologicznych rozwiązań wymaga prostej obsługi bez konieczności przemieszczania się między piętrami czy nawet pokojami. Simon daje szereg rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie, jednocześnie pozwalają na kontrolowanie wielu urządzeń z pozycji jednej aplikacji. Rozwiązania z serii Simon umożliwiają sterowanie dowolną ilością łączników. Dlatego siedząc w salonie, można wygodnie sterować roletami zarówno w sposób zespołowy, jak i ustawiając na dowolną wysokość wybrane z nich. Aplikacja umożliwia wprowadzenie szeregu modyfikacji takich jak czas, w jakim są podnoszone lub upuszczane konkretne rolety, czy dana ich grupa. Temperatura w pomieszczeniu ma wpływ na samopoczucie, jakość snu, ale także zdrowie. Kontakt Simon oferuje inteligentny mechanizm, który umożliwia sterowanie całym systemem ogrzewania, bez względu na źródło. Można to robić także w sposób zdalny.

gniazdka simon

Gniazdka elektryczne Simon - oszczędzanie energii.

Koszty związane z codziennym funkcjonowaniem mogą niektórych przyprawiać o ból głowy. Dlatego aplikacja umożliwia nie tylko optymalne korzystanie z energii, ale przede wszystkim daje nadzór nad jej wykorzystaniem. Pozwala to na zarządzanie natężeniem światła w zależności od pory dnia. Ponadto Simon Kontakty to dowolna ilość portów USB do ładowania, co znacznie uprawnia funkcjonowanie w domu, zwłaszcza gdy każdy z domowników chciałby podładować swoje urządzenia w jednym czasie. Wykorzystywanie technologii Smartcharge ładowanie jest w pełni bezpieczne, ale przede wszystkim szybsze. Gniazdka proponowane przez Simon to wiele możliwości także pod względem multimedialnym. W prosty sposób można przesyłać obraz, dźwięk czy dane bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Simon proponuje również produkty, których połączenie czy montaż nie sprawią większych problemów. Simon gniazdka cechują się bezpieczeństwem i maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni przy zachowaniu szeroko pojętej estetyki.

Krótko reasumując, wyróżnikiem osprzętu Simon jest harmonijne połączenie stylowej elegancji z trwałością i bezpieczeństwem użytkowania, co wynika z priorytetowych zasad firmy.

Simon 100 dystrybutor — Perfektmarket Olsztyn, dlaczego my?

Umiejętnie łączymy pasję do oświetlenia z naszą pracą. Stawiamy na jakość, ponieważ mamy świadomość, że za nią idą lata doświadczenia, testowania i satysfakcji ze strony Klienta. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki, ponieważ wierzymy, że nowoczesna linia osprzętu spełni oczekiwania każdego inwestora. Kontakty Simon posiadają gwarancje bezpieczeństwa. Wyróżniają się estetycznym wyglądem i elegancją, która czyni z nich elementy dekoracyjne. Stawiamy na technologie i rozwiązania, które zostały sprawdzone i cieszą się dużym uznaniem. W bogatej ofercie mamy między innymi gniazda elektryczne natynkowe, ramki serii Simon czy największą ofertę kontaktów. Dlatego bez względu na styl wnętrza czy kolor dodatków można u nas stworzyć własny autorski zestaw. Osprzęt Simon wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale także technologią, której ustawieniami można wygodnie sterować na odległość. Szeroka gama produktów daje możliwość wyposażenia dowolnego budynku, a zdalnie sterowane łączniki to ułatwienie w zarządzaniu energią elektryczną.

Simon sklep — sprzedajemy wygodę

W naszym sklepie stawiamy nie tylko na osprzęt znanej i cenionej marki, ale przede wszystkim na profesjonalne podejście do Klienta. Jako wyłączny dystrybutor Simona 100 na województwo warmińsko-mazurskie dbamy, by każdy z produktów był odpowiednio scharakteryzowany. Podział na kategorie, opisy, przeznaczenie to cechy, na podstawie których można wygodnie skompletować zamówienie. Dopasujemy osprzęt elektryczny do indywidualnych potrzeb Klienta, ponieważ wiemy, jak dużym problemem bywa samodzielne tworzenie zestawu. Nasz sklep to miejsce, w którym można wygodnie zapoznać się ze specyfikacją serii, możliwościami, jakie daje, ale przede wszystkim to idealne miejsce, by przekonać się o funkcjonalności i wygodzie z produktami Kontakt.

dystrybutor firma perfekt market

Gniazdka elektryczne niosące wygodę.

Pomagamy w wyborze gniazdek Simon, oferujemy fachowe doradztwo, ponieważ wiemy, że od takich decyzji zależy komfort przebywania  w danym budynku. W sklepie znajduje się rozbudowana oferta oświetlenia najlepszych producentów. Stawiamy na marki, które na rynku wypracowały pozytywną opinię, ale przede wszystkim dążą do samorozwoju. Zapoznając się z asortymentem naszego sklepu internetowego, można się przekonać o profesjonalizmie, wiedzy, doświadczeniu, ale przede wszystkim czynnym zaangażowaniu w cały proces zakupowy. Uważnie śledzimy trendy rynkowe i wnętrzarskie, by wiedzieć, w jakim kierunku rozwijać ofertę. Składając zamówienie w naszym sklepie, każdy Klient ma pewność, że otrzyma produkty zgodne z oczekiwaniami, bezpieczne i trwałe. Służymy także profesjonalną poradą i pomagamy w kompletowaniu zestawów.

simon 100 nowa technologia

Sprawdź osprzęt elektryczny w Perfekt Market

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy dystrybutorem osprzętu elektroinstalacyjnego Simon na terenie Olsztyna i okolic. 
Serdecznie zapraszamy do współpracy nie tylko deweloperów, ale także projektantów, wykonawców i wszystkich tych, dla których jakość, trwałość i bezpieczeństwo to podstawa. Zachęcamy do składania zapytań oraz wycen, ponieważ wiemy, jak zróżnicowany jest rynek i jak wiele oferowanych produktów jest wątpliwej jakości.
Technologia daje poczucie komfortu, jednak należy pamiętać, że kwestie bezpieczeństwa zawsze powinny być traktowane jak priorytet. Kontakt Simon sklep to gwarancja satysfakcji z zakupu, łatwości obsługi i maksymalnej trwałości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl