Kinkiet ścienny 1xGU10 Merida 1 czarny
Kod produktu: SL.0099
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny kinkiet ścienny Sollux MERIDA 1 czarny
Wyjątkowej klasy i jakości seria opraw ścienno-sufitowych MERIDA w kolorach: czarnym i białym. Oprawy oświetleniowe dzięki możliwości kierowania strumieniem świetlnym doświetlą każe zakamarki naszego wnętrza. Oprawy dostępne w wersjach od pojedynczych (kinkiet kierunkowy) do sufitowych poczwórnych downlight'ów. Sprawdzą się jako kinkiety przy lustrach, łóżkach, wyjątkowych strukturach ścian, jako oświetlenie obrazów, detali wnętrza czy jako główne źródło światła w pomieszczeniu.
Pięknie pomalowana proszkowo stal w kubistycznej formie z chromowanym przegubem. Wszystko to z dbałością o każdy szczegół wykonane od początku do końca w Polsce.
Oprawy przystosowane do żarówek GU10 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie na promocyjnych warunkach. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.
Specyfikacja
| Typ lampy: | kinkiet |
| Seria: | MERIDA |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości stal |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Rodzaj trzonka: | GU10 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 40W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 10 cm |
| Średnica: | 8 cm |
| Odległość od ściany | 15 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

