Kinkiet szklany Perle W0226-01A-F4RK wody kryształy
Kod produktu: 003064-001822
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line W0226-01A-F4RK kinkiet szklany
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Seria Perle to szklane klosze w kształcie kropli wody. Wypełnione są drobnymi kryształami, co nadaje lampie subtelności i szyku.
Specyfikacja:
| Seria | PERLE |
| Model | W0226-01A-F4RK PERLE KINKIET |
| Źródło światła | 1 x G4 |
| Maksymalna moc | 1 x max. 35W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, kryształ, metal |
| Kolor główny | transparenty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Długość | 12 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

