Kinkiet SIGMA czarny SL.0870 Sollux
Kod produktu: SL.0870
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny ceramiczny kinkiet skręcany E27 czarny Sigma SL.0870.
Wyjątkowej urody seria opraw z wypalanej ceramiki (znacznie trwalszej od gipsu) wyprodukowana w Polsce.
Oprawa od dołu z szybką maskującą, od góry otwarta.
Kinkiet barwiony w kolorze czarnym. Niepowtarzalny design.
Kinkiet rozprasza piękne światło do góry jak i dołu sprawdzając się tym samym jako oświetlenie ścian, schodów.
Zaletą opraw ceramicznych jest możliwość ich malowania na dowolny kolor farbami do ścian (akrylowymi, emulsyjnymi). Pozwala to na niezliczoną kombinacji barwy kinkietu, która upiększy każde wnętrze.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet ceramiczny |
| Seria: | SIGMA |
| Główny materiał lampy: | ceramika wypalana |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Rodzaj trzonka: | 1 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 11 cm |
| Szerokość: | 42 cm |
| Odległość od ściany | 12 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

