Kinkiet lampa ścienna Transfer WL 90841-N Zuma Line biały
Kod produktu: 003064-024536
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna - kinkiet biały Transfer WL 90841 Zuma Line.
Lampa ścienna, kinkiet w formie minimalistycznej geometrycznej białej oprawy. Światło rozpraszane jest po ścianie w dół i w górę tworząc przy tym niepowtarzalny klimat. Kubistyczne kształty i nowoczesny design dodadzą charakteru wnętrzom w stylu zarówno minimalistycznym jak i industrialnym i betonowym. Niezwykle atrakcyjny wygląd i wysoki standard wykonania.
Kinkiet wyposażony jest w trzonek G9 dzięki czemu łatwo dobrać do niego niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Seria | TRANSFER WL |
| Model | 90841 TRANSFER WL KINKIET BIAŁY/WHITE |
| Źródło światła | 1 x G9 |
| Maksymalna moc | 1 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | aluminium |
| Kolor główny | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 10,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

