Dekoracyjne i stylowe ramki do kontaktów oraz gniazdek
Dekoracyjne i stylowe ramki do kontaktów oraz gniazdek

Dekoracyjne i stylowe ramki do kontaktów oraz gniazdek

Idealnie dobrane kolory ścian i podłóg. Konkretny styl wnętrzarski, na podstawie którego wybieramy konkretne meble i dekoracje. Wszystko wydaje się spójne, poszczególne elementy wykończenia oraz wyposażenia wnętrza idealnie ze sobą harmonizują oprócz… kontaktów i gniazdek, które są najczęściej białe. Nie pasują do salonu w stylu vintage ani skandynawskiej sypialni. Zwracają naszą uwagę, ponieważ wyglądają, jakby znalazły się tutaj przypadkiem. Zaburzają harmonię aranżacji. Te detale, które pozornie wydają się bez znaczenia, mają ogromny wpływ na efekt wizualny, dlatego one również powinny być w konkretnym kolorze.

Nie zawsze mieliśmy tak duży wybór gniazdek i kontaktów, kiedyś były one po prostu białe. W pewnym momencie jednak pojawiły się na rynku dekoracyjne ramki do kontaktów oraz gniazdek. Można więc uznać, że była to rewolucja, która zupełnie odmieniła nasze spojrzenie na te elementy wykończeniowe. Ramki w różnych kolorach proponuje m.in. firma Kontakt-Simon S.A. W jej ofercie znajdziemy szeroki wybór ramek wykonanych z różnych materiałów, niekoniecznie z tworzywa sztucznego. Znajdziemy w niej ramki drewniane, metalowe, szklane, a nawet betonowe. Na szczególną uwagę zasługuje seria Simon 54 Nature, która pozwoli Ci zapomnieć o białych ramkach.

Jak kolor ramki wybrać?

Dekoracyjne ramki Simon 54 Nature to szeroki wybór kolorów, wzorów i materiałów. Z łatwością wybierzesz te, które będą pasowały do konkretnego stylu wnętrzarskiego. W nowoczesnych aranżacjach dominuje stonowana kolorystyka, stawiamy na minimalizm, ale nie boimy się też intensywnych barw, które są ciekawym akcentem przyciągającym uwagę. Możesz więc zdecydować się zarówno na metalową ramkę w kolorze śliwki, komponującą się wspaniale np. z bordowymi zasłonami czy sofą w tym kolorze, jak i czarną ramkę kontrastującą z beżowymi ścianami.

We wnętrzach urządzonych w stylu industrial z pewnością nie brakuje metalicznego wykończenia mebli, a niekiedy można spotkać ścianę z cegły albo betonu. Aby również kontakty wpisywały się w charakter pofabrycznych wnętrz, zdecyduj się na beton lub kolor szary. A co z ramkami z drewna? Pasują znakomicie do skandynawskiej sypialni i klasycznej jadalni, w centrum której stoi duży drewniany stół z profilowanymi, tapicerowanymi krzesłami.

ramki do gniazdek elektrycznych

Klasyka, ale niezupełnie

Beton, drewno oraz metal to propozycja dla osób odważnych, lubiących eksperymenty. Nie jesteś zwolennikiem tak dużych zmian? Preferujesz raczej klasykę, ale w nowoczesnej formie? W serii ramek Simon 54 Nature znajdziesz również coś dla siebie! Do gustu przypadną Ci z pewnością dekoracyjne ramki w uniwersalnych kolorach, lecz kontrastujących z włącznikami i kontaktami. Co powiesz na czarną ramkę oraz biały włącznik albo czarny włącznik i szarą ramkę? Nie musisz wybierać intensywnych barw, aby uczynić z tych detali dekoracyjne elementy wyposażenia wnętrza. Postaw na elegancję, która zawsze sprawdza się fantastycznie.

Najważniejsze jest, aby całe wnętrze było spójne wizualnie. Wybieraj gniazdka, włączniki i ściemniacze z tej samej serii, uzupełniając je o ramki pasujące do kolorystyki, a także stylu aranżacji. To pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnego wizualnego bałaganu. Uporządkuj swój styl, masz teraz nieograniczone możliwości, z których warto korzystać. Pożegnaj biel – w nowoczesnych wnętrzach jest jej wystarczająco dużo. Jeżeli na bieżąco obserwujesz najnowsze trendy, wiesz, że dominuje w nich beton i drewno. Dekoracyjne ramki do kontaktów - może to dobry kierunek?

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl