Midway lampa wisząca LED RING 60 cm czarna 3000K TRIANGLE LP-033/1P S BK
Kod produktu: LP-033/1P S BK Triangle
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Midway lampa wisząca LED ring 60 cm czarna 3000K LP-033/1P S BK Light Prestige
Lampy marki Light Prestige to bardzo śmiałe nowoczesne wzornictwo oraz dobra jakość. Marka uczestniczy w kreowaniu trendów produktów oświetleniowych na polskim rynku. Szeroka oferta lamp wiszących, kinkietów, plafonów zadowoli najbardziej wymagających klientów.
Specyfikacja:
| Seria | RING |
| Model | LP-033/1P S BK |
| Źródło światła | LED |
| Maksymalna moc | 35W |
| Strumień świetlny | 3850lm |
| Barwa światła | 3000K (biała ciepła) |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, tworzywo sztuczne |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość maksymalna | 120 cm |
| Średnica lampy | 40 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

