Maxlight oprawa na szynoprzewód 3F PISTOL LED czarna 12W 3000K MAXLIGHT S0006
Kod produktu: PISTOL S0006
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa na szynoprzewód 3F Pistol czarna punktowa od MaxLight
Piękna, nowoczesna oprawa z wąskim kątem świecenia 25 stopni montowana na szynę trójfazową pozwoli wydobyć piękno wnętrza i uwidocznić najlepsze jego elementy. Zdobywające coraz większą popularność oprawy szynoprzewodowe z powodzeniem montowane są jako główne lub akcentowe i punktowe źródło światła w domach, mieszkaniach. Ich loftowy i surowy wygląd dodaje niepowtarzalności wnętrzu.
Możliwość dowolnej konfiguracji i łączenia szyn w linie świetlne o różnej długości i kształtach sprawia, że oprawy z powodzeniem sprawdzają się jako oświetlenie powierzchni sprzedażowych w lokalach handlowych.
Szynę do której "dopinane" są oprawy Pistol możemy zamontować na suficie bądź zwiesić na linkach np. nad stołem.
Oprawa posiada wbudowane źródło światła o ciepłej temperaturze 3000K.
Do oprawy niezbędne są dodatkowe komponenty:
Opcjonalnie:
Specyfikacja
| Typ lampy | oprawa na szynoprzewód |
| Model lampy | PISTOL |
| Główny kolor lampy | czarny |
| Moc lampy | 12W |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 750 lm |
| CRI | 90 |
| Kąt świecenia | 25 stopni |
| Wersje montażu | na szynę |
| Klasa ochronności PP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
Cechy produktu
SZYNOPRZEWODY
- rodzaj produktu oprawa
- poducent Maxlight
- rodzaj szynoprzewodu 3F (trzyobwodowy)
- napięcie zasilania 230V AC
- rodzaj źródła światła LED (zintegrowany)
- kolor obudowy czarny (black)
- barwa światła ~3000K
- dodatkowe sterowanie oprawy brak
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

