One Light oprawa elewacyjna schodowa LED Simi 2 230V 3,6W 3000K IP65 antracyt 68064/AN/W
Kod produktu: 68064/AN/W
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
One Light oprawa elewacyjna schodowa LED Simi 2 230V 3,6W 3000K IP65 antracyt 68064/AN/W
Wysokiej jakości oprawa zewnętrzna do montażu podtynkowego wykonana z aluminium. Oprawa Simi sprawdza się w oświetleniu elewacji, bocznego oświetlenia schodów czy ogrodzeń. W oprawie wbudowano moduł LED o mocy 3,6W, barwie światła białej ciepłej.
Oprawa o wysokiej klasie szczelności IP65.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wpuszczana zewnętrzna LAPAS |
| Model | 68064/AN/W |
| Źródło światła | LED (w komplecie) |
| Maksymalna moc | 3,6W |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 80lm |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | antracyt |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Szerokość | 10,7 cm |
| Długość | 6,5 cm |
| Wymiary otworu | 9,7x6,2 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy zewnętrzne
- Barwa światła ~3000K
- Producent One Light
- typ oprawy ścienna - wpuszczana
- kolor dominujący antracyt / grafit
- styl oprawy nowoczesny
- czujnik ruchu nie
- czujnik zmierzchu nie
- źródło świata zintegrowane (LED)
- Kierunek świecenia dół
- klasa szczelności IP65
Oprawy schodowe - wszystkie atrybuty
- Napięcie zasilania 230V AC
- Typ montażu podtynkowo (puszka w zestawie)
- Kształt oprawy kwadratowa
- Kolor obudowy antracyt
- klasa szczelności IP65
- barwa świata biała ciepła ~3000K
- wbudowany czujnik ruchu nie
- wbudowany czujnik zmierzchu nie
- Producent ONE Light
Pliki do pobrania
Instrukcja montażu Simi 2 68064/AN/W
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

