Lampa wisząca złota LED CAPPIO GOLD 36W LED ML6772
Kod produktu: ML6772
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED złota CAPPIO GOLD 36W LED ML6772
Piękna i nietypowa lampa LED o nieregularnym kształcie. Jej wygięty profil oddający piękne i mocne światło zaskoczy każdego w Twoim nowoczesnym wnętrzu.
W oprawie zastosowano nowoczesne diody LED o mocy 36 W i strumieniu światła 2160 lm oraz przyjemnej dla oka naturalnej barwie 4000K.
Wysokość zwieszenia oprawy można regulować w zakresie 50-90 cm.
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | ML6772 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693767725 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Źródło światła w komplecie | TAK |
| Maksymalna moc/źródło | 36W |
| Strumień światła | 2160 lm |
| Barwa światła | neutralny 4000K |
| Głębokość | 60 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość (regulowana) | 50-90 cm |
| Materiał | metal+tworzywo |
| Kolor | złoty |
| Trzonek | - |
| Liczba ramion | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

