Lampa wisząca okrągła chrom kryształowa Granso 3L Markslojd 105317 zwis
Kod produktu: 105317
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Markslojd Granso 3L 105317 kryształowa chrom E14
Klasyczna pałacowa lampa wisząca z niezwykle dekoracyjnym kryształowym żyrandolem z chromowanymi wykończeniami. Zdobiona elegancka lampa w stylu glamour doskonale nadaje się również do powierzchni komercyjnych takich jak hotele czy restauracje.
Transparentny przewód o długości 120 cm. Wysokość lampy możemy też regulować skracając przewód.
W lampie zastosowano 3 trzonki E14 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 105317 |
| Źródło światła | 3 x E14 |
| Maksymalna moc | 3 x 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, kryształ |
| Kolor główny | chrom, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Długość przewodu | 120 cm |
| Szerokość klosza | 50 cm |
| Wysokość klosza | 68 cm |
| Kolor przewodu | transparentny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

