Lampa wisząca Wheel 3 złota AZ29187 LED 3 złote koła ściemnialna
Kod produktu: AZ2918
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Azzardo Wheel 3 AZ29187 złote koła pierścienie LED
Tworzone z pasją lampy marki Azardo połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Azzardo znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością.
Lampa Wheel 3 to ciekawe połączenie geometrycznych form z nowoczesną technologią LED. 3 piękne złote koła wyposażone w źródło światła LED o łącznej mocy 80W. Strumień świetlny oprawy to aż 4800lm. Jej jasność możemy regulować za pomocą ściemniacza dostosowując tym samym jej moc do każdego wnętrza.
Średnice ringów (okręgów): 45 cm, 60 cm, 75 cm.
Lampa posiada możliwość regulacji wysokości zwieszenia. Każdy z ringów można dostosować według własnych potrzeb.
Specyfikacja:
| Model | AZ29187 |
| EAN - kod kreskowy | 5901238429180 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Źródło światła w komplecie | TAK |
| Maksymalna moc/źródło | 80W |
| Strumień światła | 4800 lm |
| Barwa światła | Ciepły Biały 3000K |
| Wysokość | 120-160 cm regulowana |
| Szerokość max. | 75 cm |
| Średnice okręgłów | 45 cm, 60 cm, 75 cm. |
| Materiał | metal + chrom |
| Kolor | złoty |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa energetyczna | 4 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

