Lampa wisząca TRIO 1 złota LED liniowa MAXLIGHT P0425D ściemnialna
Kod produktu: TRIO P0425D
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Złota lampa wisząca TRIO 1 MaxLight P0425D ściemnialna
Piękna i nowoczesna złota lampa z nowoczesnym źródłem światła LED ściemnialnym (triac)
Lampa liniowa złota LED o długości 100 cm, moc 12W. Jej połyskujący złoty kolor idealnie wkomponuje się w bogate wnętrza.
Lampa ściemnialna. W komplecie zawiera ściemnialny (triac) zasilacz. W komplecie nie ma ściemniacza ściennego.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | wisząca |
| Seria: | TRIO |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości stal nierdzewna / akryl |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc | 12W |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 766lm |
| Kąt świecenia | 110 stopni |
| Współczynnik oddawania barw | CRI Ra >90 |
| Wymiary | 100 cm x 3,6 cm |
| Długość zawiesia | 150 cm (regulowana) |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

