Lampa wisząca Portoryko 3672 drewniana Argon
Kod produktu: 3672
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesna lampa wisząca Portoryko naturalne drewno 3672 Argon
Lamp Portoryko w skandynawskim stylu to klasyczna forma z wykorzystaniem drewna naturalnego.
Użycie naturalnego materiału pozwoliło stworzyć lampę przyciągającą spojrzenia Twoich gości. Jej prostota połączona z modnym designem pozwoli łatwo ją wkomponować w wnętrze klasyczne jak i nowoczesne przepełnione soczystymi kolorami.
Wszystko wyprodukowane w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Lampy wiszące z serii Casco przystosowane są do żarówek E-27 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Seria: | Portoryko |
| Główny materiał lampy: | drewno |
| Kolor główny produktu: | brązowy |
| Rodzaj trzonka: | 1 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | max 1 x 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 135 cm |
| Szerokość max. klosza: | 42 cm |
| Wysokość klosza stalowego | |
| Wysokość klosz z drewnianym elementem: | |
| Gwarancja | 2 lata |
Wymiary lampy:
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

