Lampa wisząca MILA 10xG9 dymione kule Milagro
Kod produktu: ML0335
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca MILA 10xG9
Specyfikacja
| Model lampy | MILA |
| Napięcie | ~230V/550Hz |
| Główny kolor lampy | czarna |
| Materiał | szkło / metal |
| Wysokość całkowita | regulowana 469-1200 mm |
| Możliwość regulowania wysokości lampy | tak |
| Wysokość klosza | 148/118/98 mm |
| Szerokość klosza | 150/120/100 mm |
| Kąt świecenia | - |
| Ilość punktów świetlnych | 10 |
| Gwint | 10x G9 max 9W LED |
| Źródło światła w komplecie | NIE |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 289 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

