Lampa wisząca Loya Pendant P0461-01A-L7L7 miedź Zuma Line
Kod produktu: 003064-003491
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line P0461-01A-L7L7 LOYA lampa wisząca miedź cooper
Zuma Line Loya Pendant to świetne połączenie funkcjonalności z wyszukanym wzornictwem. Dzięki minimalistycznej formie doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, surowych wnętrzach jako ważny element wyposażenia. Za to w pomieszczeniach o klasycznym wykończeniu będzie stanowić detal przyciągający uwagę domowników i gości.
Topowa lampa wśród projektantów.
Miedź, aluminium, złoto i chrom pięknie podkreślą wygląd każdego pomieszczenia. Zwis bardzo dobrze sprawdzi się jako pojedynczy punkt oświetleniowy, ale jej forma pozwala też na tworzenie złożonych kompozycji, które będą stanowiły centralny punkt każdego salonu, jadalni czy sypialni. Dzięki temu niebanalnemu dodatkowi Twój dom zyska nowy charakter a cała przestrzeń nabierze eleganckiego wyglądu.
Seria lamp Loya zyskały uznanie wśród projektantów wnętrz. Są najczęściej wybieranymi wiszącymi lampami kolorze miedzi, złota w 2020 roku.
Wysoka jakość wykonania i energooszczędność lampy Loya
W tej niebanalnej miedzianej rurce ukryto energooszczędny moduł LED o barwie światła białej ciepłej 3000K. Jej strumień świetlny wynosi 450 lumenów co z pewnością zastąpi starego typu żarówkę o mocy ok 45W pobierający tylko 5W.
Wysokiej jakości materiały, z których został wykonany produkt, nie pozostawiają wątpliwości co do jego klasy, a 24 miesięczna gwarancja jest jej potwierdzeniem.
Już dzisiaj skontaktuj się z naszym salonem oświetlenia LED, a nasi doradcy pomogą Ci w doborze oraz zakupie najlepszej opcji oświetlenia Zuma Line.
Specyfikacja:
| Seria | LOYA |
| Model | P0461-01A-L7L7 LOYA LAMPA WISZĄCA MIEDŹ/COPPER |
| Źródło światła | LED |
| Moc lampy | 5W |
| Barwa światła | ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 450 lumenów |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | miedź / copper |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 64-140 cm regulowana |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Średnica lampy (klosza) | 3,2 cm |
| Długość lampy (walca) | 50 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

