Lampa wisząca LED Linear czarny rura linia LED 88 cm 3000K
Kod produktu: IL103
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED Linear linia świetlna rura tuba 88cm.
Lampa wisząca w formie podłużnego profilu emitującego piękne liniowe światło. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa świetnie sprawdzi się jako doświetlenie dekoracyjne ale i tez jako część większej instalacji z innymi lampami i kinkietami LED.
Odważny i minimalistyczny design pasuje idealnie do wnętrz w stylu nowoczesnym i betonowym.
Lampa wyposażona została w energooszczędne źródło światła LED o mocy 12W. Barwa światła lampy - ciepła - 3000K
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Model: | Linear |
| Główny materiał lampy: | akryl, metal |
| Kolor główny produktu: | czarny mat |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 12W |
| Strumień świetlny: | 960 lm |
| Barwa światła: | 3000K (ciepła) |
| Szerokość klosz (rurki): | 5 cm x 4 cm |
| Wysokość lampy: | 100 cm (możliwość skrócenia) |
| Wymiary podsufitki: | 13 cm x 3,5 cm x 5,5 cm |
| Długość (szerokość lampy) | 88 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

