Lampa wisząca LED Argon Vermont 3951 podłużna czarna linia LED 100 cm 3000K
Kod produktu: 3951
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED Vermont 3951 linia świetlna rura 24W 3000K 100cm.
Lampa wisząca w formie podłużnego profilu emitującego piękne liniowe światło. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa świetnie sprawdzi się jako doświetlenie dekoracyjne ale i tez jako część większej instalacji z innymi lampami i kinkietami LED.
Odważny i minimalistyczny design pasuje idealnie do wnętrz w stylu nowoczesnym i betonowym.
Lampa wyposażona została w energooszczędne źródło światła LED o mocy 24W. Barwa światła lampy - ciepła - 3000K
Lampa produkowana w Polsce. Termin wysyłki, realizacji zamówienia do potwierdzenia z naszym działem sprzedaży.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Model: | Vermont |
| Główny materiał lampy: | akryl, metal |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 24W |
| Strumień świetlny: | 3200 lm |
| Barwa światła: | 3000K (ciepła) |
| Wymiary klosza | 5x5x100 cm |
| Wysokość lampy: | 100 cm (możliwość skrócenia) |
| Długość (szerokość lampy) | 100 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

