Lampa wisząca LASER VII BLACK 7667 7x100 cm Nowodvorski czarna
towar niedostępny
Lampa wisząca Nowodvorski LASER VII 1000 BLACK 7667
Opis
Lampa wisząca LASER VII 1000 BLACK 7xG9 czarna
Odkryj esencję minimalizmu z lampą wiszącą Nowodvorski LASER VII 1000 w kolorze czarnym. Ta imponująca lampa, inspirowana filozofią ZEN, łączy prostotę formy z wyjątkową funkcjonalnością. Jej konstrukcja składa się z siedmiu smukłych, wiszących tub o długości 100 cm każda, tworzących efektowną kompozycję punktowego światła.
Lampa wisząca LASER VII 1000 to idealny wybór nad stół w salonie lub jadalni, gdzie stanie się nowoczesną ozdobą przestrzeni i zapewni harmonijne, skierowane w dół światło. Ze względu na typ klosza, rekomendujemy stosowanie żarówek LED G9 z soczewką, które precyzyjnie ukierunkowują strumień światła.
Ta okazała lampa wisząca idealnie sprawdzi się nie tylko w jadalni czy salonie, ale również jako nowoczesna lampa do sypialni, tworząc przytulną i spokojną atmosferę.
Postaw na wyrafinowane wzornictwo, wysoką jakość wykonania i minimalistyczny charakter z lampą Nowodvorski LASER VII 1000 — stwórz przestrzeń, która inspiruje każdego dnia.
Specyfikacja:
- Typ: lampa wisząca
- Model: LASER VII 1000
- Producent: Nowodvorski
- Napięcie zasilania: 220-240V ~50Hz
- Źródło światła: 7xG9 (wymienne - brak w komplecie)
- Moc max. lampy: max 7x10W LED G9
- Barwa światła: -
- Strumień świetlny: -
- Kolor podsufitki: czarny
- Kolor przewodu: czarny
- Kolor klosza: czarny (RAL 9005)
- Styl aranżacji: nowoczesny, loft, industrial
- Przeznaczenie: salon, jadalnia, przedpokój, sypialnia, pokój dzienny, lokale usługowe
- Współczynnik oddawania barw Ra: -
- Klasa energetyczna: -
- Materiał wykonania: stal lakierowana
- Ściemnianie: tak- zależne od źródła światła
-
Ilość sekcji świetlnych: 1
-
Podział sekcji: -
- Sterowanie: -
- Regulacja wysokości: tak (możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP)
- Czujnik ruchu: nie
- Wysokość: max 172 cm
- Średnica tuby: 2,5 cm
- Długość klosza / tuby: 100 cm
- Klasa szczelności: IP20
- Gwarancja producenta: 2 lata