Lampa wisząca GENESIS WHITE 5XGU10 minimalistyczna na listwie Milagro
Kod produktu: ML0368
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca GENESIS
Kolekcja GENESIS to seria lamp, które wnoszą nowoczesność do wnętrza, przy jednoczesnym zachowaniu minimalistycznego designu.
Lampy występują w trzech kolorach - czarnym, białym i czarno-złotym oraz w różnych formach - spoty, lampy wiszące okrągłe jak i na listwie, kinkiety. Dzięki temu mamy swobodę wyboru jeśli chodzi o dostosowanie ilości światła do naszych potrzeb.
Różnorodność kształtów i wielkości poszczególnych kloszy dodaje charakteru i nietuzinkowości.
Dostępność różnorodnych form kolorystycznych sprawia, że lampa znajdzie swoje zastosowanie zarówno w eleganckich jak i surowych, czy klasycznych wnętrzach.
Specyfikacja
| Model lampy | GENESIS |
| Napięcie | ~230V/550Hz |
| Główny kolor lampy | BIAŁY |
| Materiał | ALUMINIUM |
| Wysokość całkowita | regulowana 200-1800 mm |
| Możliwość regulowania wysokości lampy | tak |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość | 60 mm |
| Wysokość klosza | 89 mm |
| Szerokość klosza | 56 mm |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | 5xGU10 |
| Źródło światła | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

