Lampa wisząca DIEGO 60+40 3000K czarna LED ringi kryształy AZ5111
Kod produktu: AZ5111
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Azzardo DIEGO AZ5111 czarne koła pierścienie LED
Tworzone z pasją lampy marki Azardo połączenie niesamowitego designu z praktycznością. W ofercie marki Azzardo znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością.
Lampa DIEGO to ciekawe połączenie geometrycznych form z nowoczesną technologią LED. 2 piękne czarne koła z kryształowymi dodatkami wyposażone w źródło światła LED o łącznej mocy 70W. Strumień świetlny oprawy to aż 3700lm. Jej jasność możemy regulować za pomocą ściemniacza dostosowując tym samym jej moc do każdego wnętrza.
Średnice ringów (okręgów): 40 cm, 60 cm.
Specyfikacja:
| Model | AZ5111 |
| EAN - kod kreskowy | 5901238451112 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Źródło światła w komplecie | TAK |
| Maksymalna moc/źródło | 70W |
| Strumień światła | 3700 lm |
| Barwa światła | ciepły Biały 3000K |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość max. | 60 cm |
| Średnice okręgów | 40 cm, 60 cm |
| Materiał | metal + akryl |
| Kolor | czarny |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa energetyczna | G |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

