Lampa wisząca CORDEL G9 mosiądz biała kula
Kod produktu: 31-73457
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Candellux Cordel G9 lampa wisząca mosiądz 31-73457
Lampy Candellux od lat zdobią nasze domy. Wysoka jakość wykonania, bardzo duży wybór lamp wiszących, kinkietów, plafonów to znak rozpoznawczy marki.
Duża część kolekcji lamp Candellux posiada pliki 3D, które umożliwiają ich prezentację w wizualizacjach projektantów.
| Rodzaj lampy | wisząca |
| Kolekcja | Cordel |
| Główny kolor lampy | mosiądz |
| Materiał | metal, szkło |
| Kolor/typ klosza | biały |
| Wysokość całkowita | 120 cm regulowana |
| Długość | - |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Średnica | 15 cm |
| Ilość źródeł światła | 1xG9 |
| Trzonek / gwint | G9 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Źródło światła | LED max 10W |
| Strumień świetlny | |
| Temperatura barwowa | |
| Kąt/promień świecenia | |
| Źródło światła w komplecie | brak |
| Opcja ściemniania | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

