Lampa wisząca CHOLET złote koła MD7358-2A-3GT Zuma Line
Kod produktu: 003064-026726
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Złota lampa wisząca CHOLET Zuma Line MD7358-2A-3GT
Nowoczesna lampa LED składająca się z dwóch świecących ringów oraz podłużnego profilu przeplatającego koła. Wykonana z wysokiej jakości aluminium malowanego na kolor francuskiego złota.
W lampie zastosowano nowoczesny moduł LED o barwie światła białej ciepłej 3000K
Strumień świetlny generowany przez lampę to 4000lm- idealny do oświetlenia dużego salonu, kuchni itp.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | CHOLET |
| Model | MD7358-2A-3GT |
| Źródło światła | moduł LED |
| Moc źródła światła | 34W |
| Strumień świetlny | 4000lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, aluminium |
| Kolor główny | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

