Lampa wisząca BOHO szklane kule drewno BLOOM 1 Sigma 33663
Kod produktu: 33663
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca w stylu BOHO BLOOM 1 Sigma
Oryginalna lampa wisząca stworzona z połączenia naturalnych materiałów: szkła i sklejki drewnianej. Prosta kompozycja lampy i naturalne kolory sprawdzą się w każdym wnętrzu.
Lampa w całości wykonana w Polsce.
W oprawie zastosowano oprawkę G9 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 33663 |
| Źródło światła | 1 x G9 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1 x 12W LED max |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | sklejka + szkło |
| Kolor główny | naturalny + biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość lampy całkowita | 80 cm |
| Szerokość lampy | 19 cm |
| Wysokość klosza | 14 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Kolor przewodu | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

