Lampa sufitowa szklane białe kule GAMA black IV 33188 Sigma
Kod produktu: 33188
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa GAMA black IV 33188 Sigma loft
Lampa sufitowa w formie czterech szklanych białych kul zamontowanych na stalowym ramieniu. Jej elegancki design pięknie komponuje się we wszystkich wnętrzach dodając im blasku. Transparentne przewody o długości 169 cm zawieszone na czarnej długiej podsufitce. Istnieje możliwość regulacji długości przewodu.
W oprawie zastosowano trzonki G9 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa sufitowa |
| Model | 33188 |
| Źródło światła | 4 x G9 |
| Maksymalna moc | 4 x 28W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, stal |
| Kolor główny | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość lampy | 104 cm |
| Wysokość lampy całkowita | 68 cm |
| Średnica podsufitki | - |
| Głębokość | 12 cm |
| Kolor przewodu | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

