Lampa sufitowa plafon złoty czarny nakrapiany kula designerska Sigma SFERA 70 32480
Kod produktu: 32480
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa kula złota czarny nakrapiany Sfera Sigma 32476
Piękna i nowoczesna oprawa sufitowa w kolorze złota, z wewnętrznym kloszem w kolorze czarnym. Oprawa w kształcie kuli o średnicy 70cm. Pięknie komponuje się w grupach lamp o różnych wymiarach.
Lampa w całości wykonana w Polsce.
W oprawie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa sufitowa |
| Model | 32480 |
| Źródło światła | 1 x E27 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1x 60W max |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | kompozyt mineralny |
| Kolor główny | złoty + czarny nakrapiany |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Średnica lampy | 70 cm |
| Wysokość lampy całkowita | 45 cm |
| Wysokość klosza | 35 cm |
| Głębokość | - |
| Kolor przewodu | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

