Lampa sufitowa plafon chrom kryształowa Estelle 3L IP44 Markslojd 105796
Kod produktu: 105796
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa plafon Markslojd Estelle 3L 105796 kryształowa chrom G9
Klasyczna pałacowa lampa sufitowa z niezwykle dekoracyjnym kryształowym żyrandolem z chromowanymi wykończeniami. Zdobiony elegancki plafon w stylu glamour doskonale nadaje się również do powierzchni komercyjnych - do hotelu, restauracji, czy nawet klubu. Wysoka klasa szczelności lampy - IP44 sprawia że stosować ja można również w łazienkach i innych miejscach o większej wilgotności.
W lampie zastosowano trzonki G9 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | plafon |
| Model | 105796 |
| Źródło światła | 3 x G9 |
| Maksymalna moc | 3 x 28W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, kryształ |
| Kolor główny | chrom, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Szerokość klosza | 40 cm |
| Wysokość klosza | 28 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

