Lampa sufitowa plafon kryształowy czarny złoto glamour Naica C0525-05A-P7D7 Zuma Line
Kod produktu: 003064-020086
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa plafon z kryształami czarno złoty Naica C0525-05A-P7D7 Zuma Line
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | NAICA |
| Model | C0525-05A-P7D7 NAICA LAMPA SUFITOWA ZŁOTA&CZARNA/GOLD&BLACK |
| Źródło światła | 5x E14 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | kryształ, stal nierdzewna |
| Kolor główny | transparenty, czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 46 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

