Lampa sufitowa IMBRA BLACK X 9680 10xGU10 Nowodvorski czarna GU10
Kod produktu: 9680
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa IMBRA BLACK X 10xGU10 czarna 9680
Lampa sufitowa Nowodvorski IMBRA BLACK X. Kolor czarny.
Seria opraw IMBRA to połączenie designu i klasyki. Lampa występuje w kilku wersjach od lampy z 4 kloszami do lampy z 10 źródłami światła, oraz w wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.
Druciana oprawa sprawdzi się we wnętrzach loftowych, skandynawskich jak i nowoczesnym.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa sufitowa |
| Model: | IMBRA BLACK X |
| Źródło światła | 10xGU10 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 125 cm |
| Waga | - |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

