Lampa sufitowa IMBRA BLACK VI 9677 6xGU10 Nowodvorski czarna GU10
Kod produktu: 9677
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa IMBRA BLACK VI 6xGU10 czarna 9677
Lampa sufitowa Nowodvorski IMBRA BLACK VI. Kolor czarny.
Seria opraw IMBRA to połączenie designu i klasyki. Lampa występuje w kilku wersjach od lampy z 4 kloszami do lampy z 10 źródłami światła, oraz w wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.
Druciana oprawa sprawdzi się we wnętrzach loftowych, skandynawskich jak i nowoczesnym.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa sufitowa |
| Model: | IMBRA BLACK VI |
| Źródło światła | 6xGU10 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 95 cm |
| Waga | - |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

