Lampa sufitowa Fjallbacka Markslojd 105815 lampa regulowana czarna
Kod produktu: 105815
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet na wysięgniku czarny Markslojd Fjallbacka 105815 czarny
Piękna lampa sufitowa - plafon łączący w sobie styl skandynawski i vintage. Regulowane uchwyty pozwalają na łatwe ustawienie kierunku światła. Lampa Markslojd Fjallbacka to świetna propozycja jako oświetlenie do salonu. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby. W oprawie zastosowano trzonki E14 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również w inne lampy z serii Fjallbacka
Specyfikacja:
| Typ | lampa sufitowa |
| Model | 1105815 |
| Źródło światła | 3 x E14 |
| Maksymalna moc | 40W (łącznie 120W) |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

