Lampa stołowa klasyczna modernistyczna Brooklyn Markslojd 107481 biurkowa czarna
Kod produktu: 107481
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa stołowa Markslojd Brooklyn 107481 czarna przydymiona
Piękna lampa stołowa łącząca w sobie klasyczny i modernistyczny styl. Czarna okrągła podstawa z kulistym szklanym przydymionym kloszem doda stylu każdemu wnętrzu. Lampa Markslojd Brooklyn to świetna propozycja jako oświetlenie do salonu. Jej staranne wykonanie oraz elegancki wygląd ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby, hotele.
W oprawie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa stołowa |
| Model | 107481 |
| Źródło światła | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | stal, szkło |
| Kolor główny | czarny/ przydymiony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z włącznikiem i wtyczką sieciową |
| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość | 24,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Szkło | Kryształ
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Kula | sfera
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

