Lampa stołowa klasyczna ceramiczna Oscar Markslojd 107068 biurkowa złota
Kod produktu: 107068
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa stołowa Markslojd Oscar 107068 złota
Piękna lampa stołowa łącząca w sobie klasyczny i dekoracyjny styl. Złota ceramiczna oprawa z tekstylnym czarnym abażurem doda stylu każdemu wnętrzu. Lampa Markslojd Oscar to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. przy łóżku jak i również w salonie. Jej staranne wykonanie oraz elegancki wygląd ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby, hotele.
W oprawie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa stołowa |
| Model | 107068 |
| Źródło światła | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | ceramika, tkanina |
| Kolor główny | złoty / czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z włącznikiem i wtyczką sieciową |
| Wysokość | 37,5 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Złoty
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Ceramika
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

