Lampa stołowa klasyczna Uno Markslojd 107765 złota biała
Kod produktu: 107765
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa stołowa Markslojd Uno 107765 złota, biały klosz
Piękna lampa stołowa łącząca w sobie klasyczny i modernistyczny styl. Smukła złota oprawa z białym kulistym kloszem doda stylu każdemu wnętrzu. Lampa Markslojd Uno to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. przy łóżku jak i również w salonie. Jej elegancki design oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby, hotele.
W oprawie zastosowano trzonek G9 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa stołowa |
| Model | 1107765 |
| Źródło światła | G9 |
| Maksymalna moc | 20W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | stal, szkło |
| Kolor główny | złoty, biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Włącznik | na podstawie |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Złoty
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Kula | sfera
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

